вівторок, 5 березня 2019 р.

Для мами своїми руками…Ліплення з солоного тіста було поширене в Україні ще у давні часи. Із солоного тіста жінки ліпили фігури птахів і тварин, виготовлялися дітям справжні іграшки. А за часів дохристиянської Русі вироби з солоного тіста використовувалися для різних обрядів та церемоній. Подарунок з солоного тіста, зроблений своїми руками, таїть у собі тепло і особливу чарівність.
Тож, напередодні Міжнародного жіночого дня бібліотекар бібліотеки-філії № 3 для дітей для учнів 1-А класу НВО «Олександрійської гімназії ім. Т.Г. Шевченка-ЗНЗ І-ІІ ст.- школа мистецтв» провела майстер-клас з солоного тіста  «Для мами своїми руками…». 

Солоне тісто  найбільш пластичний і безпечний екологічно чистий матеріал. Завдяки еластичності тісту учні надавали різноманітну форму, що дозволило  виготовити неймовірні та красиві композиції. Звичайно, однакових робіт не було, бо кожний оформлювач бачив свій виріб по-своємо. Але кінцевий результат вийшов неперевершений, подарунок для матусь, бабусь та сестричок  вдався!

Немає коментарів:

Дописати коментар