вівторок, 19 грудня 2023 р.

Майстер-клас «Веселий сніговик» на дитячій мобільній точці «Спільно»

 

Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг. І хоч цьогорічна зима не дуже тішить нас своїм білим сніжком та бібліотекарі бібліотеки-філії №3 для дітей разом з учнями 3-В класу Гімназії імені Т.Г.Шевченка доклали  трішки зусиль і створили цих  водночас  кумедних та милих героїв своїми руками!


Озброївшись гарним настроєм  усі взялися до творчості. Гострі ножиці, кольорові заготівки, терпіння, зосередженість та фантазія    і веселий сніговик  готовий! А самою найкращою подякою для бібліотекарів за чудове заняття  стали усміхнені личка дітлахів!


До речі, милий сніговичок не такий вже й простий персонаж, адже у нього є навіть своє власне свято. В багатьох країнах 18 січня святкують Всесвітній день сніговика. А ось християнська легенда говорить про те, що сніговики – це янголи, а сніг – дар з неба. 

І наші улюблені зимові герої ніби здатні передати Богові прохання людей. Тому, коли зі снігу ліпили маленького сніговичка, йому шепотіли свої сокровенні бажання. Вважається, що як тільки фігурка розтане, бажання неодмінно здійсниться!

Немає коментарів:

Дописати коментар