четвер, 18 жовтня 2018 р.

Години мужності «Тепло долонь і серця – захисникам України»


   Ми разом гортаємо нову сторінку історії України і скільки ми будемо жити, в цей день, 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки і заступниці козацького війська, відзначається День українського козацтва та День захисників України першими будемо згадувати і вшановувати тих, хто ціною власного здоровя і власного життя творить цю історію
        Саме цій темі була присвячена година мужності 
«Тепло долонь і серцязахисникам України», яку провели для учнів 7 і 8 класів ЗНЗ I - II ступенів працівники бібліотеки – філії для дітей.
   В ході заходу звучали патріотичні вірші, присвячені Дню захисників України, а доповненням до цього був запропонований перегляд відеороликів, присвячений тим, хто боронить рідну землю.
   Всі присутні висловили сподівання, що скоро в Україні запанує мир і наші солдати повернуться додому до своїх сімей, щоб мати можливість жити і ростити дітей та онуків під мирним небом.
   Поскільки голуб вважається символом миру, бібліотекарі запропонували дітям на голубах, вирізаних з паперу, висловити свої побажання тим, кому зобовязані мирним  небом над головою.Немає коментарів:

Дописати коментар