четвер, 22 січня 2015 р.

Бібліотека - царство книг

    Сьогодні наше професійне свято – 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Тож у бібліотеці – філії №3 по обслуговуванню дітей для дошкільнят дитячого садочку №35 1 та 2 старшої групи , учнів шкіл №1,№4,№8  було  проведено ряд екскурсій  «Бібліотека – царство книг».
   У світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей та студентів чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм  відвідувачам.
Метою екскурсій було ознайомлення користувачів з бібліо­текою; залучення їх до читання книг; виховання любові  до книги і бережливого  ставлення  до неї.
Бібліотекарі  підготували для дітей цікаву розповідь про бібліотеку і правильне поводження з книгою. Дошкільнятка  дізнались, що існує дуже-дуже багато казок! А в бібліотеці є і ті, які вони назвали, і багато невідомих їм, які можна прочитати. Малеча з цікавістю розглядала стелажі, де зібрано казки народів світу. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «З якої казки».
Постійні користувачі, учні шкіл №1,№4,№8, з цікавістю переглянули відео про сучасного бібліотекаря та бібліотеки. Мали можливість познайомитися і навіть полистати електронну книгу.
   
    Користувачі бібліотеки відгукнулися на акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Лише за сьогодні вони поповнили фонд бібліотеки на 51 книгу різної тематики.  Вдячність бібліотекарям за сумлінну працю та доброзичливість користувачі  залишили  в книзі відгуків та пропозицій.
     Дітям дуже сподобались цікаві та пізнавальні екскурсії, про що свідчили слова вдячності від присутніх.

    

Немає коментарів:

Дописати коментар